دانلود اهنگ افسوس از لیلا فروهر

 خواننده : لیلا فروهر

عنوان اهنگ :افسوس

حجم: 3.1 MG 

 

 توپ فوتبال لاستیکی سایز 4 بتا

 

 توپ فوتبال سایز 4 بتا دارای وزن و اندازه ی رسمی می باشد و پوشش نرمی دارد و به طور ویژه طراحی شده تا در برابر چمن های مصنوعی ، زمین های خاکی و آسفالت و دیگر سطوح ناهموار مقاومت کند.

رنگ های موجود : سفید ، زرد ، نارنجی ، سبز
جنس : لاستیکی
بلیدر : بیوتل
وزن : 350 تا 390 گرم
محیط : 630 تا 660 mm
اندازه باد : 8 Lbs

فروشنده: آنلاین اسپورت

قیمت: 9,900 تومان

 

روش خرید: برای خرید توپ فوتبال لاستیکی سایز 4 بتا، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

 دانلود اهنگ خیلی سخته از لیلا فروهر

  

عنوان:اهنگ خیلی سخته از لیلا فروهر

حجم: 3.30MB

 

 اسکیت لوازم دار کیفی 151

 

 اسکیت لوازم دار کیفی 151

همراه با لوازم جانبی شامل زانو بند ، کلاه محافظ ، آرنج بند و مچ بند
این اسکیت دارای چهارچرخ است که از جنس با کیفیت و با دوامی برخوردار است.
از طراحی زیبا بهره مند بوده و به رنگ مشکی با خطوط رنگی است.
کلاه این اسکیت به رنگ قرمز است.
کلاه این بسته از جنس مناسبی برخوردار بوده و بسیار راحت برای استفاده می باشد.
برای کسانی که می خواهند تجربه اسکیت سواری را تجربه کنند محصولی بسیار مناسب می باشد.

فروشنده: آنلاین اسپورت

قیمت: 195,000 تومان

 

روش خرید: برای خرید اسکیت لوازم دار کیفی 151، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

 دانلود اهنگ عشق از لیلا فروهر

  عنوان: اهنگ عشق از لیلا فروهر

حجم: 4.5MB

  

 

 کلاه تکواندو

 

 تکواندو یک ورزش رزمی کره‌ای و یکی از ورزشهای المپیکی است. تکواندو ورزش ملی کره جنوبی و دارای بیشترین تعداد ورزشکار در میان ورزش‌های رزمی در سراسر دنیا است.


فنون تکواندو از ورزش‌های سنتی تاریخ کره استخراج و پس از جنگ جهانی دوم با کوشش استادان هنرهای رزمی کره جنوبی در قالب یک ورزش رزمی مدرن به دنیای هنرهای رزمی عرضه شده‌است.

اگرچه این ورزش تأثیراتی از کاراته پذیرفته و شباهت‌هایی نیز با برخی سبک‌های جنوبی کونگ فو در آن به چشم می‌خورد، اما استیل خاص این رشته هجومی که متکی بر ضربات پا با حداکثرقدرت وسرعت است و بر حفظ فاصله فیزیکی با دشمن و طراحی فنون برای دور کردن مهاجم تاکید دارد، آن را از تمام سبک‌های رزمی موجود متمایز می‌کند.

سر یکی از قسمتهای پر برخورد در ورزشهای رزمی می باشد که گاها دچار صدمات جبران ناپذیری میگردد.
کلاه یکی از لوازم ضروری و مهم در ورزشهایی مانند تکواندو می باشد. 

این کلاه از جنس بسیار مناسب تولید شده و به رنگ آبی می باشد.
محافظی مناسب برای سر

فروشنده: آنلاین اسپورت

قیمت: 9,900 تومان

 

روش خرید: برای خرید کلاه تکواندو، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

دانلود اهنگ بهانه از لیلا فروهر


 

 

 

 نانچیکو فلزی باتوم شو

 

 

 نانچیکو فلزی بسیار ارزان و زیبا با طرحی متفاوت و دارای جنسی محکم و نشکن و وزنی سبک برای تمرین های رزمی و تمامی رشته ها و قابل حمل آسان

نانچیکو :
Nunchaku نانچاکو یا نانچیکو متشکل از دو تکه چوب سخت که توسط طناب یا زنجیر به هم متصل شده است شکل کرفته است . در گذشته وحال این سلاح جزوه ابزار کشاورزی بشمار می رفت. هرچوب نانچاکو را فک گویند و این فک از سه قسمت بالا، میانی وپایین تشکیل شده است .
بطور عمده هر سلاح نانچیکو از سه قسمت اصلی وکاربردی تشکیل یافته شده است . که درشکل آمده اتصال بین دوفک یک قسمت را تشکیل می دهد. قسمت بالائی را سرفک گویند و درانتهای فک که همان محل برخورد فک با اجسام یا حریف می باشد را گویند. روایتی باستانی است که درمورد تمامی سلاحها درهنر های رزمی نین جوتسو گفته می شود . ( طی ساعتها تمرین با نانچکو این سلاح جزئی از روح وبدن شما در خواهد آمد ) هنگامیکه شما با این نیت تمرین کنید .
نانچکو عضوی از بدنی شما میشود. قدرت تخریب این سلاح بیش از 300کیلوگرم می باشد که به راحتی میتوانند جمجمه دشمن را منحدم کند. این سلاح ساده و بسیار ارزن به راحتی دردسترس همگان است می توان را به راحتی ساخت . در هنرهای رزمی نین جوتسو آموزش این سلاح از ابتدا کمربند سفید آغاز میشود . استفاده از این سلاح در هنر رزمی نین جوتسو بطور کلی شامل5 روش بسیار مهم میباشد.
1- تکنیکهای دفاعی 2- تکنیکهای هجومی 3- تکنیکهای ترفندی 4- تکنیکهای نمایشی 5- تکنیکهای آکروباتکی رزمی ساختار نانچیکو انواع زیادی دارد – چوبی – پلاستیکی - فلزی – پارچه ای – ابری - و باتومی اندازه ناچیکو به نوع وشرایط استفاده از آن دارد ولی بهترین اندازه باید تمام یک فک آن آرنج شما تا مشت جمع کرده شما را پوشش بدهد. سرعت مانور با نانچیکو بنا به تمرینات مستمر و منظم شما دارد . هر تکنیکی باید ساعتها تمرین شود تا بتواند به مهارت رسید.

فروشنده: آنلاین اسپورت

قیمت: 16,500 تومان

 

روش خرید: برای خرید نانچیکو فلزی باتوم شو، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.