دانلود اهنگ بی کلام از بیژن مرتضوی

 

 

نوازنده : بیژن مرتضوی

نوع اهنگ : کردی

حجم : 3.9 MG 

 

 MSC SimDesigner for CATIA v5r18 32bit

 

نام کامل MSC SimDesigner R4 WORKBENCH EDITION For CATIA v5r18 32bit 
شبیه ساز و تحلیل مکانیکی شرکت MSC برای کتیا نسخه 5 ویرایش 18 نسخه 32 بیتی 

نرم افزار شبیه ساز مکانیک ، نرم افزار تجزیه تحلیل المان های محدود FEM ، تجزیه تحلیل آنالیز حرارتی و توانایی های نرم افزارهای تجزیه و تحلیل مکانیکی شرکت MSC نظیر MSC ADAMS , NASTRAN , PARTRAN , MARC , را در داخل خود نرم افزار کتیا ویرایش 5 for CATIA v5r18 و for CATIA v5r19 نسخه 32 و 64 بیتی عرضه می کند . در محیط CAD عرضه و ابزار آن قابل استفاده می باشد . نرم افزار های معروف MSC ADAMS , NASTRAN , PARTRAN و.. نرم افزارهایی هستند که با ABAQUS رقابت می کنند . دلیل این رقابت و استفاده از هر دو، روش ها ی تجزیه تحلیل ، محاسبات و قوت و ضعف هر یک از این دو می باشد . دلیل عرضه نیز استفاده هر دو در کنار مهم ترین نرم افزار طراحی CATIA است . این نرم افزار ابزاری است که عمده ترین قابلیت های تجزیه و تحلیل را درون نرم افزار کتیا انجام داده و به عنوان ابزاری بر روی کتیا اضافه و به محیط و توانایی های کتیا افزوده می شود . تعدادی مثال طراحی کتیا و تجزیه تحلیل و راهنمای نرم افزار نیز در آن – Simple - موجود است . این نرم افزار در سال 2008 بر مبنای تولیدات MSC Software 2007 ساخته و عرضه شده است . بنابراین تجزیه تحلیل و استفاده از آن با نرم افزارهای مستقل سال 2008-2007 یکی بوده و می توان از آموزش آنها در بکار گیری این ابزار استفاده نمود. این نرم افزار در توانایی کمتر از نرم افزارهای کامل و مستقل تولید MSC Software 2010 را دارا می باشند. 

این نرم افزار شامل موارد و توانایی های زیر می باشد . 
* Motion Workbench ابزارهای حرکت و شبیه سازی حرکت مکانیکی 
* Structures Workbench ابزارهای تحلیل سازه ، مش بندی و آزمایش تنش و کرنش سازه ، ساختار
* Thermal Workbench ابزارهای آنالیز حرارتی ، تست گرما ، جریان سیال ، حرارت و..
* Enterprise Gateways ابزار آزمایش تنش و کرنش کاری ، خستگی و فرسودگی اصطلاحاً سیجکاری یا سمجکاری

نام کامل محصول : MSC SimDesigner R4 WORKBENCH EDITION For CATIA v5r18 32bit 
حجم و تعداد : 1 CD رایت و کپی بر روی بهترین انواع CD
توضیحات : تعدادی مثال طراحی کتیا و تجزیه تحلیل و راهنمای نرم افزار نیز در آن – Simple – همراه نرم افزار نصب شد و موجود است .

فروشنده: کاسپین1

قیمت: 4,000 تومان

 

روش خرید: برای خرید MSC SimDesigner for CATIA v5r18 32bit، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.