برنامه ارتباط و کنترل از راه دور کامپیوتر - TeamViewer 7.0.14563 Enterprise

ارتباطات در اینترنت اصلی ترین هدف ابداع اینترنت بوده است؛ بعد از اینکه ارتباطات یک طرفه و گروهی در اینترنت میسر گردید ارتباطات دوطرفه شخصی راه اندازی شد. ارتباطی بین دو رایانه در دو مکان مختلف که هر دو به اینترنت دسترسی دارند؛ هدف از ایجاد چنین ارتباطی عموما برای آموزش از راه دور بوده است که امروزه کاربرد فراوانی دارد. لازم به ذکر است کاربرد اصلی این نوع ارتباط برای مدیران وب در ایران برای استفاده از سرعت بالای اینترنت در سایر کشور ها می باشد و شما می توانید از طریق این ارتباط به راحتی با یک رایانه در کشوری دیگر ارتباط برقرار کرده و کار های خود را بر روی وب سایت خود با سرعت بالایی انجام دهید.

معمولا ارتباط بین دو رایانه از طریق IP صورت می گیرد و می بایست هر رایانه ای برای برقرای ارتباط یک IP تعریف شده یا به عبارتی IP Valid داشته باشد که عموما برای کاربران مشکل ساز بود و ارتباطات با امنیت کمی وجود داشت. نرم افزار TeamViewer 7.0.14563 که امروز در وب سایت دانلود رایگان با معرفی آن در سایت دانلود رایگان خدمت شما عزیزان هستیم یکی از نرم افزار هایی است که شیوه نوین در ارتباطات بین رایانه ای ابداع کرده است بدین صورت که موقعی که شما نرم افزار TeamViewer 7 را در رایانه خود نصب می کنید نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر به صورت اتوماتیک یک ID یا شناسه و یک رمز عبور در اختیار شما قرار می دهد که قابل تعویض است و شما می توانید از طریق همین اطلاعات بدون نیاز به IP با رایانه ای دیگر ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

 امنیت تضمین شده این برنامه نیز از نقاط قوت این نرم افزار محسوب می شود که شرکت سازنده آن اعلام کرده است که گواهی ISO 9001:2000 برای امنیت در رایانه را برای این نرم افزار کسب کرده اند که نشان از اعتبار بسیار خوب این نرم افزار دارد. نرم افزار کنترل کامپیوتر از اینترنت به عبارت بهتر یک شبکه دوطرفه با وسعت بزرگ برای شما ایجاد می کند و شما به راحتی می توانید با رایانه ای در آن سوی جهان ارتباط برقرار کرده، فایل های خود را به رایانه متصل انتقال دهید، برای آموزش از راه دور استفاده کنید و ... که باعث محبوبیت بیش از پیش این نرم افزار گشته است. این نرم افزار ریموت دسکتاپ برای برقراری ارتباط از پروتکل های امن اینترنت شامل https/SSL و رمز گذاری فوق پیش رفته RC4 استفاده می کند و احتمال نفود در این ارتباط تقریبا غیر ممکن است. عملکرد و سرعت بالای نرم افزار نیز از حسن های آن محسوب می شود که کاربرانی که سرعت کمی نیز دارند می توانند با تنظیم نرم افزار، تصویر هایی با وضوح کمتر مشاهده کرده و از این نرم افزار به نحو مطلوبی استفاده کنند. شما عزیزان هم اینک می توانید آخرین نسخه نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر را از وب سایت دانلود رایگان دریافت و از آن لذت ببرید.

قابلیت ها و ویژگی های اصلی نرم افزار کنترل کامپیوتر از اینترنت

امکان برقراری ارتباط بین دو رایانه از طریق ID منحصر به فرد و بدون نیاز به IP

ایجاد رمز عبور با ضریب امنیتی بالا از طریق رمز گذاری پیشرفته RC4

استفاده از پروتکل های امن اینترنت برای برقراری ارتباطی غیر قابل نفوذ از جمله https/SSL

امکان انتقال فایل بین دو رایانه که از طریق این نرم افزار به هم متصل شده اند

امکان جالب برای برقراری ارتباط به منظور آموزش از راه دور

الگوریتم خاص برای برقراری ارتباط برای اینترنت هایی که سرعت آنها کم است 

 

نرم افزار را با کلیک کردن روی لینک زیر دریافت نمایید 

دانلود نرم افزار TeamViewer 7.0.14563 Enterprise