آنتونی رابینز

آنتونی رابینز

آنتونی رابینز یکی از الهام‌بخش‌ترین نویسندگان جهان محسوب می‌شود. این نوسینده‌ی بزرگ معاصر به خاطر آثارش در زمینه‌ی موفقیت در سراسر جهان به شهرت رسیده است به طوری که کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف جهان ترجمه شده‌اند و مخاطبان بسیار زیادی دارند. آقای رابینز علاوه بر کتاب‌های پرفروشش، برای سخنرانی در سمینارهای مختلف موفقیت در سراسر جهان نیز شهرت دارد. سخنرانی‌های او، تاثیر مثبتی بر زندگی ده‌ها هزار نفر در سراسر جهان گذاشته است. در این مقاله، بیشتر با این نویسنده‌ی بزرگ، زندگی و آثارش آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید. 

مسیر زندگی آنتونی رابینز

آنتونی در سال 1960 در یک خانواده‌ی فقیر به دنیا آمد. دستاوردها و موفقیت‌های قابل توجهی در زمینه‌ی تحصیلی و حتی شغل‌های مختلفی که بعد از تحصیل به آن‌ها پرداخت، نداشت. تمام این تلاش‌های بی‌نتیجه‌اش باعث شد تا در سن بیست و دو سالگی چیزی جز یک سرپناه نداشته باشد. با توجه به مشکلات اقتصادی بسیار زیادی که داشت، در مقطعی از زندگی دچار اضافه وزن نیز شد.

مسیر زندگی آنتونی رابینز

اما همانطور که خود در سخنرانی‌هایش می‌گوید، موفقیت در سخت‌ترین شرایط به دست می‌آید. با همین روحیه‌ی جاه‌طلبانه توانست بر مشکل اضافه وزنش غلبه کند. او برای کاهش وزن از روش‌های ابتکاری بسیار زیادی استفاده کرد. این روش‌ها به او کمک کردند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به وزن ایده‌آلش دست یابد. 

روش‌های مورداستفاده‌ی او مبتنی بر روش‌های انگیزشی و روحی و روانی بودند. به عبارت دیگر، او برای کاهش وزن بیشتر از قدرت ذهن و تفکر خود استفاده کرد. همین مطالعات او در زمینه‌ی روانشناسی و قدرت ذهن باعث شد تا به یکی از متفکرین قدرتمند دنیا تبدیل شود و به مخاطبانش در دستیابی به موفقیت کمک کند. 

کتاب‌ها و آثار آنتونی رابینز

بسیاری از مردم سراسر جهان، آنتونی رابینز را به عنوان مربی بهترین عملکرد می‌شناسند و اکثر سمینارهای انگیزشی او نیز با همین محوریت برگزار می‌شوند. شیوه‌ی بیان و لحن جذاب رابینز، تاثیر سخنانش را دوچندان می‌کند. بسیاری از کتاب‌های او به زبان فارسی ترجمه شده‌اند. مجموعه کتاب‌های موفقیت رابینز در ایران توسط ناشرین مختلف به چاپ رسیده‌اند. 

اکثر کتاب‌های این نویسنده‌ی برتر در حوزه‌ی روانشناسی و موفقیت هستند. کتاب‌های آنتونی رابینز مخاطبانش را به جستجوی پتانسیل درونیشان ترغیب می‌کنند. او همیشه از مخاطبانش می‌خواهد که به زندگی معمولی خود قناعت نکنند و برای کسب موفقیت‌های بزرگ تلاش نمایند. 

از جمله مهم‌ترین کتاب‌های رابینز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز
  • پرسش‌های کوانتومی
  • اهرم‌های خوشبختی
  • درس‌هایی برای موفقیت
  • ماشین پولسازی
  • هیولای درونتو بیدار کن
  • قدرت تفکر منفی 

همانطور که گفته شد، نکته‌ی برجسته در مورد کتاب‌ها و آثار آنتونی رابینز، شیوه‌ی بیان جذاب و گیرایش است. نوشته‌های او شیرین، جذاب و ساده هستند. علاوه بر این، مطالعات او بسیار آموزنده و برای عموم مردم قابل فهم هستند. 

آثار آنتونی رابینز

سخن پایانی

آنتونی رابینز را می‌توان یکی از موفق‌ترین نویسندگان آمریکایی دوران حاضر دانست. او توانسته است زندگی بسیاری از مردم در سراسر جهان را به قله‌های موفقیت برساند. نکته‌ی قابل توجه‌ی دیگر در مورد این نویسنده‌ برجسته آمریکایی، علاقه‌ی شدید او به امور عام‌المنفعه است. بنیاد آنتونی رابینز در راستای رسیدگی به این امور تاسیس شده است و کارهای خیریه‌ی بسیار زیادی انجام می‌دهد. 

مقالات مرتبط

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره رایگان
با عضویت در رشد‌ و پیشرفت همه‌جانبه یک دوره رایگان هدیه بگیرید. روی دکمه زیر کلیک کنید
دوره رایگان
با عضویت در رشد‌ و پیشرفت همه‌جانبه یک دوره رایگان هدیه بگیرید. روی دکمه زیر کلیک کنید