وقتی برای نگران بودن ندارم!

این دقیقا حرفی است که وینستون چرچیل در بحبوحه جنگ، وقتی ۱۸ ساعت کار می‌کرد، به زبان آورد. وقتی از او پرسیدند که آیا نگران مسئولیت‌های سرسام آورش نیست، گفت: “من سرم خیلی شلوغ است. وقت برای نگران بودن ندارم.”

هزاران مرد و زن در زمین زندگی می‌کنند که آموزش ندیده‌اند چگونه نگرانی‌هایشان را مانند رهبران بزرگ کنترل کنند. آنها دائما نگران هستند و در چرخه‌ای قرار دارند که هیچگاه تمام نمی‌شود. اغلب بیماری‌هایی که می‌شناسیم ریشه‌ای در نگرانی دارند.

مردم این زمان، از همه زمان‌ها بیشتر به نگرانی نزدیک‌اند. امروزه شهرها شلوغ‌تر، مردمان عصبانی‌تر و کشمکش‌های جمعیتی بیشتر است. اما یادمان باشد که ما چیزهایی آموخته‌ایم که ارزشمند هستند.

من مردان و زنانی را می‌شناسم که آموخته‌اند بر این غول چیره شوند و زندگی خود را مانند آنچه که می‌خواهند رغم بزنند. آنها یاد گرفته‌اند که عادت‌های خوبی بسازند، خودشان را دائما بازنگری کنند،‌ به احساسات و رفتارشان اشراف داشته باشند و بدانند در کجا ایستاده‌اند.

قدم‌های غلبه بر نگرانی

اکنون این قدم پیش روی شماست. می‌توانید مسیری را شروع کنید که به شما اجازه می‌دهد خودتان را بهتر بشناسید و تلاش کنید انسانی بهتر برای کره زمین باشید. هنگامی که شروع می‌کنیم به تغییر خودمان، ناگهان جهان پیرامون‌مان به شکل شگفت انگیزی تغییر می‌کند.

در این دوره که تنها شامل چند صفحه است، تلاش می‌کنیم موضوعاتی را مطرح کنیم که به آنها فکر کنید. تمریناتی را انجام دهید که به خودشناسی بیشتر ختم می‌شود و آگاهی شما را افزایش خواهد داد.

اگر این کلمات را می‌خوانید من باور دارم که نیروی عظیم شما را هدایت کرده است به سمت آنچه که واقعا باید باشید. انسان‌ها کوچک به دنیا می‌آیند اما کوچک از دنبا نمی‌روند. آنها نام‌های آشنایی از خود بجای می‌گذارند که تا قرن‌ها در ذهن بشریت خواهند ماند.

آدم تنها زمانی به پا می‌خیزد، پیروز می‌شود و به موفقیت می‌رسد که افکارش را تعالی داده باشد.

هم اکنون به دوره غلبه بر نگرانی ملحق شوید و دنیای تازه‌ای را کشف کنید!

محتوای دوره

بازکردن همه

درباره مدرس

سعید حسنی دوغ آبادی

آموزش قدرتمندترین سلاحی است که می‌توان با آن دنیا را تغییر داد! تلاش می‌کنم با آموزش دنیا را جای بهتری برای زندگی کنم!

2 دوره‌ها

+21 ثبت‌نام شده
ثبت‌نام نشده

دوره شامل

  • 3 درس‌ها
  • 1 آزمون
  • دوره گواهینامه
دوره رایگان
با عضویت در رشد‌ و پیشرفت همه‌جانبه یک دوره رایگان هدیه بگیرید. روی دکمه زیر کلیک کنید
دوره رایگان
با عضویت در رشد‌ و پیشرفت همه‌جانبه یک دوره رایگان هدیه بگیرید. روی دکمه زیر کلیک کنید