طراحی با کانوا

فاطمه رویان · آوریل 26, 2021

برنامه کانوا چیست؟

Canva یک پلتفرم رایگان برای طراحی گرافیک است که به شما امکان ایجاد دعوت نامه، کارت ویزیت، آگهی، برنامه‌های درسی، پس زمینه زوم و موارد دیگر را با استفاده از الگوهای حرفه‌ای طراحی شده می‌دهد. حتی می‌توانید عکس‌های خود را بارگذاری کرده و با استفاده از رابط کاربری کشیدن و رها کردن، آنها را به الگوهای کانوا اضافه کنید. این برنامه مانند این است که یک نسخه ساده و رایگان از فتوشاپ را داشته باشید و برای استفاده از آن به دانش گسترده‌ای در زمینه ویرایش عکس احتیاج ندارید. در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه از امکانات این برنامه استفاده کنید و طرح‌های مناسبی را با برنامه کانوا انجام دهید. 

امکانات برنامه کانوا

 برنامه کانوا دارای هزاران الگوی رایگان و حرفه‌ای طراحی شده است که به لطف رابط کاربری کشیدن و رها کردن، تنها با چند کلیک می‌توانند سفارشی شوند. به سادگی عکس‌های خود را در کانوا بارگذاری کنید، آنها را در الگوی انتخابی خود رها کرده و فایل را در رایانه خود ذخیره کنید.

از برش ساده عکس و صاف‌سازی گرفته تا افزودن بافت و اصلاح رنگ، ویژگی‌های کاربری آسان کانوا، ویرایش عکس‌ها را برای مبتدیان ساده می‌کند. شما می‌توانید یک پس زمینه اضافه کنید تا به عکس شما ابعاد بیشتری ببخشد، متنی را وارد کنید، یک شبکه عکس ایجاد کنید، عکس‌های خود را تار کنید و امکانات بسیار دیگر، تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

طراحی لوگو با کانوا

طراحی لوگو لازم نیست کار سختی باشد. لوگو ساز کانوا تمام ابزارهایی که برای طراحی لوگو به آنها نیاز دارید، به سرعت و رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. طراحی لوگو با برنامه کانوا دارای مزایای زیادی است. از الگوهای ساخته شده توسط طراحان گرفته تا طرح‌های رنگی و ترکیبی از فونت‌های چشمگیر، تمام ابزارهای خلاقانه مورد نیاز برای ایجاد یک لوگو قابل شناسایی را پیدا خواهید کرد که به ایجاد اعتبار برای نام تجاری شما کمک می‌کند.

آموزش قدم به قدم طراحی لوگو

  1. الگویی برای لوگو انتخاب کنید یا خودتان یک الگو طراحی کنید.
  2. رنگ‌ها، اشکال و نمادها را متناسب با مارک تجاری خود شخصی‌سازی کنید.
  3. برای نمایش نام برند یا نام تجاری خود، متنی را اضافه یا ویرایش کنید.
  4. طرح خود را با همکاران به اشتراک گذاشته و در زمان واقعی همکاری کنید.
  5. لوگویی که طراحی کرده‌اید را به راحتی ذخیره کنید.

اگر شما در کار طراحی گرافیک مبتدی هستید و می‌خواهید از برنامه کانوا برای طراحی‌های خود استفاده کنید، می‌توانید از فیلم‌های آموزشی این دوره در رشد و پیشرفت همه جانبه استفاده کنید.

درباره مدرس

فاطمه رویان

فاطمه رویان هستم. لیسانس شیمی دارم و در زمینه تولید محتوا و ترجمه متون انگلیسی فعالیت می‌کنم.

1 دوره

+5 ثبت‌نام شده
ثبت‌نام نشده

دوره شامل

  • 23 درس‌ها
دوره رایگان
با عضویت در رشد‌ و پیشرفت همه‌جانبه یک دوره رایگان هدیه بگیرید. روی دکمه زیر کلیک کنید
دوره رایگان
با عضویت در رشد‌ و پیشرفت همه‌جانبه یک دوره رایگان هدیه بگیرید. روی دکمه زیر کلیک کنید